עלינו

וונגו היא חברה בינלאומית להפקת סרטים ופרסומות

משמעות השם Vengo בספרדית היא ״בא״. בחרנו בשם זה מכיוון שאנחנו תמיד באים בטוב לכל לקוחותינו.
Vengo היא חברה להפקת תכני וידאו שיווקיים שהוקמה בשנת 2010. למה תכנים שיווקיים? מכיוון שאנחנו אוהבים לספר סיפורים שיש להם השפעה אפקטיבית על בחירות של אנשים.
מה זה בדיוק “תכני וידאו שיווקיים”?
למשל:
סרטי אנימציה – סרטי תדמית – פרסומות – סרטי מוצר – מצגות עסקיות – סרטי יזמים למשקיעים

על פי השקפת העולם שלנו ב- Vengo כל סרט שיווקי הוא סוג של סיפור שמטרתו להשפיע על אנשים, דרך השכל ובעיקר דרך הרגש, במטרה ליצור הנעה לפעולה מוגדרת. לכן מעבר להפקת הסרטים עצמם, שאותם אנחנו תמיד שואפים להביא לרמת גימור בלתי מתפשרת, חלק מהשירות שאנו מציעים הוא יצירת הסיפור שמאחורי הסרט. Vengo נותנת שירות היקפי שמלווה את תהליך הפקת הסרט מתחילתו ועד סופו: החל משלב הבנת הצרכים הייחודיים של כל לקוח, בהתאם לקהל היעד הרלוונטי, דרך איסוף התובנות והפיצוח הקריאייטיבי, אנחנו כאן כדי לספר את הסיפור האפקטיבי ביותר למוצר או לשירות שאתם מציעים.

אנו דואגים לכל שלבי יצירת הסרט:


קונספט קריאטיבי חזק

חשוב לנו שהסרט שלכם יהיה כזה שאף פעם לא נראה בשום מקום. לכן עלינו להמציא רעיון מקורי שיהיה רק שלכם. לאחר סיבוב בשוק או טיול על הגלשן אנחנו נחזור אליכם עם 3 רעיונות חדשים לסרט הבא שלכם… אתם רק תצטרכו לבחור אחד.


שקט, מצלמים!

יופי… סגרנו תסריט! לכל סרט יש את תהליכי הביצוע שלו, סרט מצולם בדרך כלל נפרס על יום מלא אחד שכולל בעלי מקצוע רבים למספר לוקיישנים, אם מדובר בסרט אנימציה כנראה שתראו אותנו פחות שכן רוב העבודה מתבצעת בסטודיו
אנימציה ואפקטים

אם הסרט שלכם הוא מז'אנר האנימציה או שיש בו אפקטים, העבודה עליו נעשית בשיתוף פעולה עם המעצבים שלנו. אנחנו עובדים עם אמני אנימציה מהטובים בישראל והדיאלוג איתם יצירתי ופורה. בסוף התהליך אנחנו נשארים עם סקיצה שכמעט תמיד עולה על כל הציפיות.


פיינל-קאט

בין אם הסרט שלכם הוא סרט מצולם או אנימציה, אחרי סיום העבודה עליו, אנחנו שולחים לכם "ראף-קאט" שלו. זאת ההזדמנות שלכם לתת הערות אחרונות, ולאחר מכן אנחנו עושים תיקונים אחרונים ושולחים לכם את הקאט האחרון בפורמט שהוסכם מראש.קונספט קריאטיבי חזק

חשוב לנו שהסרט שלכם יהיה כזה שאף פעם לא נראה בשום מקום. לכן עלינו להמציא רעיון מקורי שיהיה רק שלכם. לאחר סיבוב בשוק או טיול על הגלשן אנחנו נחזור אליכם עם 3 רעיונות חדשים לסרט הבא שלכם… אתם רק תצטרכו לבחור אחד

שקט, מצלמים!

יופי… סגרנו תסריט! לכל סרט יש את תהליכי הביצוע שלו, סרט מצולם בדרך כלל נפרס על יום מלא אחד שכולל בעלי מקצוע רבים למספר לוקיישנים, אם מדובר בסרט אנימציה כנראה שתראו אותנו פחות שכן רוב העבודה מתבצעת בסטודיואנימציה ואפקטים

אם הסרט שלכם הוא מז'אנר האנימציה או שיש בו אפקטים, העבודה עליו נעשית בשיתוף פעולה עם המעצבים שלנו. אנחנו עובדים עם אמני אנימציה מהטובים בישראל והדיאלוג איתם יצירתי ופורה. בסוף התהליך אנחנו נשארים עם סקיצה שכמעט תמיד עולה על כל הציפיות.

פיינל-קאט

בין אם הסרט שלכם הוא סרט מצולם או אנימציה, אחרי סיום העבודה עליו, אנחנו שולחים לכם "ראף-קאט" שלו. זאת ההזדמנות שלכם לתת הערות אחרונות, ולאחר מכן אנחנו עושים תיקונים אחרונים ושולחים לכם את הקאט האחרון בפורמט שהוסכם מראש.


אלון


אלון
אנימטור


בועז
מפיק


אילן
צלם


הילה
מעצבת